Kariéra

MTM Stavby s.r.o.,
držitel certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009, se zabývá
revitalizacemi bytových domů včetně komplexního
poradenství. Důraz na vysokou kvalitu odvedené práce
a profesionální přístup nám zajišťují spokojenost
zákazníků. V současné době hledáme kandidáty
na pozice

Obchodní zástupce - revitalizace bytových domů

Oblasti: Přerov + Hranice, Prostějov, Vsetín, Valašské Meziříčí+Rožnov pod Radhoštěm, Olomouc

Náplň práce:

- systematické oslovování potenciálních zákazníků
- aktivní komunikace se zákazníky
- vedení přípravy celé zakázky
- koordinace přípravných činností s ostatními pracovníky společnosti
- obchodní dohled nad realizací stavebního díla

Požadavky:

- dynamická osobnost s výrazným obchodním talentem a prokazatelnými obchodními
úspěchy
- vysoké pracovní nasazení
- časová flexibilita
- ŘP skupiny B, osobní automobil, PC
- možnost prodeje finančních produktů výhodou

Nabízíme:

- atraktivní provize za sjednané zakázky odpovídající náročnosti pozice
- práce možná i na základě obchodního vztahu (živnostenský list)
- důkladné zaškolení do problematiky
- administrativní podpora centrály

uveďte region, o který máte zájem. Vybraní kandidáti budou pozváni na osobní
jednání.

Sídlo společnosti, kancelář:
MTM Stavby s.r.o.

Podpuklí 751, Místek
738 01 Frýdek-Místek
IČO: 27793591

DIČ: CZ27793591

Telefon: +420 558 111 000

Jste zde Kariéra