Zhodnocení roku 2016

Email Tisk PDF

Naše společnost od svého vzniku zrealizovala řadu revitalizací bytových domů, čímž přispěla nemalou měrou k vizuální proměně vzhledu nejen našeho města, ale i jiných měst. Tento trend pokračoval i v roce 2016, kdy jsme provedli řadu úspěšných revitalizací panelových i cihlových bytových domů. V tomto roce jsme provedli řadu revitalizací v našem městě, a to realizace revitalizací bytových domů na ulici Habrová 2934 a 2936, J. Myslivečka 1882, Škarabelova 143, Vítězslava Nezvala 738, Slezská 2899-2900, I. etapu revitalizace bytového domu na ulici J. Opletala 675-683 a další realizace. Najděte nejlepší best casinos a vyhrajte skutečné peníze! Veškeré práce provádíme ve špičkové kvalitě, což dokazují i kladná hodnocení našich dodavatelů a také osvědčení o vzorné kvalitě provedení zakázky od samotných investorů.

Všem našim klientům, kteří projevili zájem, jsme pomohli s přípravou dokumentů pro získání velmi výhodných nízkoúročených úvěrů ( od 0,45 % do 2,45 % p.a. v závislosti na délce splácení) z dotačního programu Panel 2013+ nebo komerčních úvěrů poskytovaných bankami a to buď formou konzultací, nebo tzv. dodávkou na klíč.

Mnoho zájemců o revitalizaci bytového domu má obavu právě z dost náročné administrace celé akce, a proto raději v konečném důsledku od zamýšlené revitalizace ustoupí. Naše společnost nabízí všem zájemcům bezplatné konzultace, proto nás kontaktujte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo uvedených telefonních číslech, případně nás osobně navštivte v kanceláři naší společnosti.

„Stavíme dnes. Stavíme pro budoucnost.“

Jste zde Home